۱۳۹۸ سه شنبه ۶ اسفند
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
حضور فعال مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) در نمایشگاه هفته سلامت
حضور فعال مرکز آموزشی درمانی امام رضا (ع) در نمایشگاه هفته سلامت بیمارستان امام رضا (ع) در نمایشگاه هفته سلامت حضور فعال دارد.
 
نمایشگاه هفته سلامت در محل نمایشگاه بین المللی بیرجند از شنبه 4 اردیبهشت لغایت سه شنبه 7 اردیبهشت برگزار می گردد. در این نمایشگاه بیمارستان امام رضا (ع)  نیز در حد یک غرفه حضور دارد و خدماتی را به بازدید کنندگان ارائه می نمایند شعار امسال هفته سلامت غلبه بر دیابت می باشد و به همین مناسبت در غرفه بیمارستان امام رضا (ع) یک نفر کارشناس پرستاری حضور دارد که قند خون مراجعین را با گلوکومتر کنترل می نماید همچنین کنترل فشار خون نیز در این غرفه انجام می شود.
 علاوه بر این برای افرادی که در سایر غرفه ها قند خون را کنترل نموده اند و قند آنان بالای 200MG/DL بوده است یک نمونه آزمایش گرفته می شود تا بعد از انجام آزمایش در آزمایشگاه مرکزی بیمارستان  جواب به فرد با پیامک اطلاع داده شود.
پخش کلیپ هایی از  بیمارستان امام رضا (ع) نیز در این غرفه  صورت می گیرد.که  فعالیت های انجام شده در این مرکز در راستای محور های تحول سلامت از جمله محور ارتقاء هتلینگ  را شامل می شود.
همچنین برای مراجعین بیماریهای شایع و خدمات بهداشتی در مانی ارائه شده در بیمارستان امام رضا (ع) توضیح داده می شود و با توزیع پمفلت به افراد متقاضی این فعالیت کامل می گردد.
این نمایشگاه  در روزهای یاد شده از ساعت 9 الی 12 و 17 الی21 فعال می باشد.
منبع: بیمارستان امام رضا(ع) تعداد بازدید: 48 تاریخ درج: 1395/02/06
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبی-خیابان آیت الله طالقانی، بیمارستان امام رضا(ع)
تلفن:32222300-056      دورنگار:                کدپستی     E-mail: [@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal