۱۳۹۸ چهارشنبه ۳۰ مرداد
پست الکترونیک نقشه سایت انگلیسی
ظرفيت تبديل بير جند به مركز توريست درماني/انجام موفقيت آميز عمل جراحي يكي از اتباع خارجي در بيرجند
ظرفيت تبديل بير جند به مركز توريست درماني/انجام موفقيت آميز عمل جراحي يكي از اتباع خارجي در بيرجند ظرفيت تبديل بير جند به مركز توريست درماني/انجام موفقيت آميز عمل جراحي يكي از اتباع خارجي در بيرجند

بيمارستان امام رضا (ع) به عنوان مركز تروماي شرق ايران كه ظرفيت جذب توريست را نيز در حوزه درمان دارد نخستين عمل جراحي يكي از اتباع خارجي را با موفقيت انجام داد.

 
 

به گزارش روابط عمومي بيمارستان امام رضا (ع)بيرجند گردشگري سلامت يكي از ابزار هاي اقتصاد مقاومتي در سياست هاي برنامه ششم است كه مورد توجه وزارت بهداشت ،درمان و آموزش پزشكي قرار گرفته و از اولويت هاي مهم اين وزارت خانه است.

بيمارستان امام رضا (ع) به عنوان مركز تروماي شرق ايران كه ظرفيت جذب توريست را نيز در حوزه درمان دارد نخستين عمل جراحي يكي از اتباع خارجي را با موفقيت انجام داد

رئيس بيمارستان امام رضا (ع)بيرجند با اشاره به اهميت توريست درماني گفت:امروزه ارائه خدمات درماني به بيماران بين المللي در دنيا به صورت گسترده مورد توجه قرار گرفته است و از اين فرصت براي افزايش توليد نا خالص ملي و بالا بردن استاندارد هاي كيفي ارائه خدمات درماني در مراكز خود استفاده مي كنند.

آقاي دكتر جلال احمدي با بيان اينكه يكي از اجزاي اصلي صنعت گردشگري سلامت مراكز ارائه دهنده خدمات درماني و بخصوص بيمارستان ها هستند،تصريح كرد:ساماندهي پذيرش و درمان بيماران خارجي در مراكز درماني يكي از برنامه هاي مورد توجه وزارت بهداشت مي باشد كه اگر درست اجرا شود با جذب گردشگر ارز آوري بالايي خواهد داشت.

وي تاكيد كرد استفاده از فناوري هاي روز دنيا در حوزه پزشكي،وجود رشته هاي  درماني منحصر به فرد در مركز استان،مرزمشترك طولاني استان خراسان جنوبي با كشور افغانستان(حدود 460 كيلومتر)شرايطي را براي بيرجند فراهم كرده است كه ميتوان از اين ظرفيت براي تبديل بيرجند به مركز توريست درماني بهره جست.

لازم به ذكر است در تير ماه94 بيماري به نام ابراهيم اسحاق زهي كه از خونريزي مزمن مغزي رنج ميبرد.از شهر نيمروز افغانستان براي درمان به اين مركز مراجعه كرده بود .به گفته عموي بيمار آقاي علاوالدين اسحاق زهي بيمار از چند ماه قبل براي درمان به كابل رفته است و تحت درمان دارويي قرار گرفته كه موفق نبوده است همچنين به پاكستان رفته و برخي اقدامات تشخيصي را در آنجا انجام داده است و نهايتا با راهنمايي افرادي كه به بيرجند سفر داشته اند تصميم گرفته اند به بيرجند سفر كرده و جراحي لازم را انجام دهند.

وي افزود من روز سه شنبه عصر به مطب آقاي دكتر احمدي مراجعه و با دستور ايشان بيماربستري شد و بلافاصله اقدامات تشخيصي لازم انجام شده و بيمار صبح روز بعد تحت عمل جراحي قرار گرفت و دو روز بعد نيز مرخص شد.ما از اقدامات درماني انجام شده و بخصوص سريع بودن پذيرش و درمان بسيار رضايت داريم.

 
منبع: بيمارستان امام رضا(ع) تعداد بازدید: 220 تاریخ درج: 1394/04/31
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
خراسان جنوبی-خیابان آیت الله طالقانی، بیمارستان امام رضا(ع)
تلفن:32222300-056      دورنگار:                کدپستی     E-mail: [@]bums.ac.ir
ورود اعضاء
خروج
Powered by DorsaPortal