روز جهانی کارو کارگر
به مناسبت روز جهانی کارگر جلسه تجلیل از زحمات نیروهای خدماتی بیمارستان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امام رضا (ع):

صبح یکشنبه 11 اردیبهشت ماه به مناسبت روز جهانی کارگر جلسه تجلیل از زحمات نیروهای خدماتی بیمارستان در محل سالن اجتماعات شماره 2 بیمارستان برگزار گردید.

آقای محتشمی مسئول پشتیبانی بیمارستان ضمن تبریک این روز به جایگاه و نقش نیروهای حوزه خدمات در ارتقاء خدمات قابل ارائه به بیماران اشاره نمود.

وی وظایف و حقوق نیروهای خدماتی بیمارستان را که ترکیبی از نیروهای قراردادی و شرکتی می باشند را تشریح نمود و اظهار داشت: اهم وظایف نیروهای حوزه خدمات حضور مستمر و موثر در محل کار ، کیفیت ارائه خدمات و تکریم بیماران ضمن فراگیری آموزش های مورد، رازداری و امانت داری می باشد .

وی وظایف سازمان در قبال خدمات آنها را نیز شامل پیگیری و پرداخت بموقع حقوق، ایجاد امنیت شغلی، تقسیم کار مناسب و ایجاد انگیزه را بعنوان حقوق آنها برشمرد. وی هدف از برگزاری همین جلسه و ارائه خدمات رفاهی را هم در راستای تکریم انها بعنوان یکی از وظایف مهم بیمارستان یاد نمود و از همراهی و پشتیبانی ریاست محترم بیمارستان و سایر مدیران در مباحث مرتبط با حوزه خدمات بیمارستان صمیمانه تشکر و قدردانی نمود. 

درادامه آقای قربانی مدیر پرستاری بیمارستان ضمن تشکر از ریاست و مسئولین بیمارستان جهت برگزاری  این مراسم و ارج نهادن روز کار و کارگر در ادامه اظهار کرد همکاران خدمات و پشتیبانی خود در ارتقاء جایگاه شان تاثیر گذار هستند و میتوانند هویت مستقل یابند.

در پایان هم از سه نفر از نیروهای خدماتی برگزیده تقدیر بعمل آمد.
منبع:
بیمارستان امام رضا(ع)
تعداد بازدید:
127
تاریخ:
1401/02/12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal